VIDEO / “Skifterja” në Korçë vjedh me stil në dyqan rrobash

August 12, 2016 16:46

VIDEO / “Skifterja” në Korçë vjedh me stil në dyqan rrobash

Është krijuar ideja në përgjithësi se janë meshkujt moshë “e papjekur” ata që vjedhin, por jo.

I tillë është edhe rasti i kësaj zonje, një grua në meso-moshë që ka shkuar me idenë për të blerë veshje në një dyqan në qytetin  Korçës, por rrugës i ka dalë një mundësi më e mirë.

Ndërsa janë sorollatur disa minuta duke parë rrobat, gruaja ka përfituar nga mungesa e vëmendjes së pronarit të dyqanit dhe i ka vjedhur atij celularin, të cilin e kishte lënë mbi banak.

August 12, 2016 16:46
Komento

1 Koment

  1. demo August 13, 14:23

    Si quhet zonja?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*