Video spektakolare nga kabina e pilotit të avionit

July 21, 2016 20:45

Video spektakolare nga kabina e pilotit të avionit

Nëse e keni pyetur ndonjëherë veten se si duket udhëtimi me avion nga kabina e pilotëve?

Mos kërkoni më gjatë…

Një video spetakolare është xhiruar me anë të një kamera Go Pro të vendosur në kabinë e një avion pasagjerësh, tregon kur ky i fundit ulet në aeroportin ndërkombtar të Glasgow-t, në Skoci.

July 21, 2016 20:45
Komento

1 Koment

  1. Ben July 22, 14:41

    Sa mbrapa qenka informacioni si per ju ashtu edhe per keto anglezt,ku keni marre lajmin.Ka vite,qe avionet kane kamera ne trupin e tyre,qe lidhen me monitoret e cdo pasagjeri,dhe shihet ulja ngritja nga cdo pasagjer n.q.se ke deshire

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*