Video spektakolare, si ulet në breg avioni C-130 Hercules

November 3, 2017 07:35 Updated

Video spektakolare, si ulet në breg avioni C-130 Hercules

Kjo është video më e fundit që po qarkullon në internet nga avioni ushtarak C-130 Hercules.

Dy pilotë e ulin mjeshtërisht atë në breg të detit dhe nisin sërish fluturimin ndërsa priten nga dhjetëra kolegë.

November 3, 2017 07:35 Updated
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*