VIDEO / Striptizëm në konviktin e Vlorës

February 2, 2016 22:26

VIDEO / Striptizëm në konviktin e Vlorës

Në kohët moderne, imitimi i sjelljeve të njerëzve të famshëm është bërë mëse normale.

Edhe në këtë video që do të shihni, një studente në konviktin e Vlorës ka preferuar që në vend të leksioneve të provojë aftësitë e saj në kërcim.

Sigurisht, gjithë kërcimi nuk kishte si të mos binte në syrin e djemve të cilët e filmuan me celular dhe e kanë postuar në rrjetet sociale.

 

 

 

 

 

 

February 2, 2016 22:26
Komento

5 Komente

 1. Raimond vlonjati February 3, 00:39

  Keto pune aty ne dhomat e tyre vajzat i benin qe ne vitet 1990

  Reply to this comment
 2. Shqip February 3, 02:35

  The an rrojne burdellot! Keto Jane ato studentet qe godasin me veze ktyeministrin qe tu paguaj shteti shpenzimet e universitetit me leket e taxapaguesve shqiptare, qe keto te tundin bythen lakuriqe. Po cfare po ndodhe? A Kane familje dhe prinder keto bushtra? PTUUU

  Reply to this comment
 3. demo February 3, 10:10

  Pune te bukur po bejne edhe filmaxhinjte,me celular ne dore,qe pergjojne ne dritaret e konviktit te vajzave;edhe ju qe merreni me zagaret,qe duhet ti dorzohen prokurorise.E dyta duhet te kete roje ai konvikt ne mungese te kujdestares.

  Reply to this comment
 4. Edi February 3, 11:07

  Turp! Si gratë e fshatit. Merreni edhe me se ç’bëjnë njerëzit në ambientet e tyre të brendshme. Një studente që kërcenka për qefin e vetë na qënka papritur striptiste? Turp. Kë doni të trondisni me këto pseudolajem? Mos u bëni si Alpazari!

  Reply to this comment
 5. Artan February 3, 12:13

  O njerez te ndrydhur, shoqeri e ndrydhur po shikoni more punet tuaja. Pse merreni me gjera te pavlera? A eshte ne dhomen e saj vajza? Cfare pune keni me te ? Vouyerizmi eshte i peshtire. Manjake seksuale qe mbetet me celulare e l… ne dore

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?