VIDEO/ “Të hipi njëherë”, mësuesja në Tiranë luan “kala dibrançe” në klasë me nxënësit

September 13, 2017 22:08

VIDEO/ “Të hipi njëherë”, mësuesja në Tiranë luan “kala dibrançe” në klasë me nxënësit

Emisioni “Stop” i transmetuar mbrëmjen e djeshme, ka bërë publike një video të regjistruar në ambientet e gjimnazit “Qemal Stafa” ku shihet njëra nga mësueset e stafit pedagogjik duke luajtur “kala dibrançe” në mes të klasës.

Kjo video është xhiruar ditën e parë të shkollës dhe në ambientet e njërës prej klasave të këtij gjimnazi, e ndërsa mësuesja që argëtohet me nxënësit quhet Arta Shehu dhe jep lëndën e matematikës.

September 13, 2017 22:08
Komento

2 Komente

 1. santiago September 13, 22:41

  nuk quhet kala Dibrance

  Reply to this comment
 2. Arben Dajti September 14, 08:50

  Mesuesja e matematikes, eshte vajze e re dhe me “koncepte europjane” te shkollimit, ku siç duket perparesi kane shendeti trupor dhe pas tij ai mendor.
  Kjo eshte arsyeja( ndoshta) qe ajo mesuese e ka filluar me KALUÇ mesimin e matematikes.Pra funksionon teoria e “Nardit”, qe numri 2 i hyp numrit 1, etj.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*