Video/ Të rinjtë e pritën me protesta në Shkodër, ky është gjesti që bën Rama

December 9, 2017 13:35

Video/ Të rinjtë e pritën me protesta në Shkodër, ky është gjesti që bën Rama

Një grup të rinjsh në Shkodër e pritën me protesta kryeministrin Edi Rama.

Ndërsa po futej në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Territorit, të rinjtë me pankarta në duar thërrisnin “Rama ik”.

Sakaq, sapo Rama zbriti nga automjeti i tij, siç shihet nga video e publikuar nga Ora News, bëri gjestin e zakonshëm përpara të rinjve duke ngritur dy gishtat lart.

December 9, 2017 13:35
Komento

14 Komente

 1. Konti Sbalta December 9, 13:51

  Keta studentet e Voltana Ademit te finacuar edhe nga Jozefina ,ne qofte se kane qendruar deri ne fund ,e pasi e kane ndigjuar se c’tha Edi Rama per Skodren , me siguri do t’a kene duartrokitur kur ka dale nga salla.Ja c’do te thote te shitesh per pese pare!

  Reply to this comment
 2. Konti Sbalta December 9, 13:52

  Keta studentet e Voltana Ademit te finacuar edhe nga Jozefina ,ne qofte se kane qendruar deri ne fund ,e pasi e kane ndigjuar se c’tha Edi Rama per Shkodren , me siguri do t’a kene duartrokitur kur ka dale nga salla.Ja c’do te thote te ” shitesh per pese pare”!

  Reply to this comment
 3. Vicens December 9, 13:52

  Berisha me dy gishta bishta bishta kane ngelur sa per te ber remuj vetem kete din te bejne !

  Reply to this comment
 4. Tartufi December 9, 13:54

  Me mire ne pyll si ujku ,nat dhe dite uritur
  Se sa nje hajvan,me dy gishta ngritur.

  Reply to this comment
  • FLAMUR NOKA ME DAJAT E VET NE BEOGRAD December 9, 15:38

   Ai hajvani yt ka 27 vjet me dy gishtat e dy kembet lart , me siguri per ate do e kesh fjalen , zoti Tartufi !

   Reply to this comment
   • Tartufi December 9, 18:02

    E para e punes eshte ,se c fare do lloje hajvani eshte veshtire te kuptoje komentet. Nuk ka rendesi kush i ngrit
    gishtat larte dhe cili eshte ai . Rendesia eshte te kuptohet
    qe ai qe ngrit dy gishtat larte dhe nuk ka fituar ndonje-lufte
    por ngrit gishtat si fitues i luftes,,, ngelet nje hajvan ne formen e njeriut. Ai qytetar ,qe ndan kete lloj hajvani ,me di gishta larte neper mitingje ,salla,kuvende dalje ne sheshe ne te gjitha koherat dhe me te gjitha ngjyrat,qe gjysmen e quan vlere dhe gjysmen e quan hajvan,ai qytetar eshte [ Hajvani i shkalles me te larte ]

    Reply to this comment
 5. Arber I December 9, 13:57

  Nuk kane faj studentet, por Kryeministri Edi Rama qe mban me aprate e taksapguesve shqiptar Universitetin Shteteror te Shkodres.

  Reply to this comment
 6. intelektuali December 9, 14:04

  Edi Rama Genjeshtari:

  ME MIRE T’I KISHTE TREGUAR GISHIN E MESIT STUDENTAVE PROTESTUES NE SHKODER, NJESHTU SIC JA TREGOI VIKTIMAVE TE GERDECIT DHE TE 21 JANARIT ME NJE CINIZEM TE PAPARE SAPO HYPI NE PUSHTET.

  Mire studenteve te Shkodres qe i injoroi si garib me dy gishtat e Saliut dhe te Lulit,

  PO FASHTAREVE TE FIERIT DHE TE VLORES QE U PERMBYTEN NGA RILINDJA ENVERISTE CFARE GISHTI DO T’JU TREGOJE EDI RAMA?

  Reply to this comment
 7. Dn December 9, 14:22

  Edhe Berisha keshtu vepronte para protestuesit

  Reply to this comment
 8. I TILLE JE , SA HERE QE HAP GOJEN ! December 9, 15:41

  Eshte Korpusi shetites i kapucioneve te zinj , nen emrin e rrugacit politik Azem Hajdari .I kemi pare shume here keto fytyra te pegera !

  Reply to this comment
 9. pilo lala December 9, 16:54

  Ka per tju treguar te sateme o ti pseudointelektual.

  Reply to this comment
 10. Adih December 9, 17:48

  Konti Sbalta ……..Me siguri do jesh vete Rama ti , se ska si shpjegohet ndryshe .Rama u pa , kur i kthehu bythet ,4 te vrareve ne bulevard, e me duar ne xhepa .Ku gjaku i tyre e sollen Ramen ne pushtet dhe i dhane kolltukun e ngrohte per bythet e tija te kryem .Bile do shtoja, qe ai u gezua , duke qene pjese e lojes katrahure katovicare ,i veshur me pardesy te bardhe .. Mos u coni ,se hani plumin ju o kokpalare ..Ku ti Konti Sbalta e di shume mire , ata ,te vraret u cuan per vidion me ze e figure te ILIR METES ,ky Rama i yt ,ne menyren me brutale e mos mirenjohje , per keta 4 te vraret ,vendosi pa medyshje, te beje ILIR METEN president . duke ofenduar te gjithe shqiptaret e ndershem pa perjashtim dhe mbi te gjitha , beshtyhu mbi gjakun e 4 heronjve ekzekutuar ne menyren me makabre , nga dora e zeze e bandes komuniste ne 21 Janar!!!!!

  Reply to this comment
 11. Adih December 9, 18:03

  ….

  Reply to this comment
 12. info analitike December 9, 18:10

  Vlon kazani i Dites sa here behet fjale per te mbrojtur kryepsikopatin dhe familjen e kumandarit. O shoke te Dites po dy rreshta se si po shqyhen si cakejte familjarete e kumandarit pse nuk i shkruani, apo keni frike se i prishet qejfi Xhevos dhe kucedra e zeze nuk i jep me intervista.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim