VIDEO: Teatri, përplasje të dhunshme, shoqërohen tre ish-deputetë të LSI

May 17, 2020 09:57

VIDEO: Teatri, përplasje të dhunshme, shoqërohen tre ish-deputetë të LSI

Shembja e godinës së Teatrit Kombëtar ka bërë që një numër i lartë protestuesish të grumbullohen para Bashkisë.

Policia ndërkohë ka rrethuar perimetrin e zonës ku perfshihet edhe godina e Ministrisë së Brendshme.

Shumë protestues kanë reaguar ashpër, po ashtu dhe Policia.

Siç shihet nga pamjet, një prej protestuesve është rrethuar nga forca të policisë dhe po goditet.

Policia ka shoqëruar ish-deputetët e LSI-së, Floida Kërpaçi dhe Endrit Brahimllari. Më herët ishte shoqëruar dhe ish-deputetja e po kësaj force politike, Silva Cakaj.

j.l./ dita

May 17, 2020 09:57
Komento

11 Komente

 1. MallaKASTRIOTI May 17, 10:39

  Bravo Edi Rama.Pas 2 vjetesh nen diktatin e pakices u stepe si F.Nano qe ne 98 iku nga syt-kembet nga frika e SaliSerbit.
  -Kjo e sotmja eshte fitore e Socialisteve qe duan ndertimin e Tiranes dhe Shqiperise.Kauza e opozites se rruges Ra.Tashme te shkoi te zjeje FASULE
  -Duam te ndertohet sa me shpejte TEATRI RI.
  -FLM-DITA

  Reply to this comment
 2. fteri May 17, 10:48

  LSI -PARTI HAJDUTE – FASHISTE ME ILIR KRYEHAJDUTIN NË KRYE.

  Reply to this comment
 3. jetimet e 21 Janarit May 17, 10:55

  KUR E KA RADHEN HEROI I KRISHTERIMIT TI NGRIHEN KEMBET PERPJETE!?KY ESHTE OBJEKTIVI FINAL I ISIS PAS PERMBYSJES SE TERE HISTORISE,ÇVARRIMIT TE HERONJVE TE LUFTES,NDERIMIT TE HAJDAREVE NE VORREZAT E KOMBIT ,ZOGOLLIT E OLLDASHEVE NE PARLAMENT,NGRITJEN E BUSTEVE TE SIMBOLIT TE TRADHETISE,HAJDUTERISE ZOGOLLIT NE BULEVARDIN DESHMORET E KOMBIT,NDERIMIT E VARRIMIT TE KREUT TE BALLIT KOMBETAR MIT’HAT MUTRAVE ,MATJANEVE ETJ ETJ…MBI GJAKUN E TE RENEVE–

  Reply to this comment
 4. Dori May 17, 11:40

  Pas shembjes se godines se ish-Teatrit Kombetar, tani presim shembjen e ish-Presidentit e gabuar Ilir Floririt.

  Reply to this comment
 5. FADROMAT TE NISIN MARSHIN DREJT VILAVE TE LALZIT May 17, 11:45

  TE ZHDUKET NGA RRENJTE E KEQA NE SHQIPERI

  VETEM ASHTU DO KEMI NJI MIREQENJE E JETE

  EUROPIANE NE SHQIPERI TE MBAJTUR PENG

  NGA BANDAT E KRIMINELEVE SALI BERISHA -ILIR META

  PSEUDOPARTITE POLITIKE QE I KARIKON NGA PAS

  BOTA E HUAJ MEE MBAJT SHQIPERINE SI NJI KOLONI
  E SHQIPTARET SI SKLLEVER NEE VENDIN E VET DHE SHPERNDARE BOTES

  KU GJITHCKA CDO PASURI TE MBI TOKES E NENTOKES

  TA RREMBJNE TE HUAJT E PASUROHEN

  NDERKOHE QE ME ATO PASURI NQS I SHFRYTEZON VET SHQIPERIA

  SHQIPTARET JETOJNE SI EUROPIANE E SE KAN FARE TE NEVOJESHME TE BRAKTISIN ATDHEUN

  RAMA DUHET TE QENDROJE ME DOR TE HEKURT

  KUNDER BANDAVE ANTISHQIPTARE NDRYSHE

  DO DESHTOJE SHQIPERIA JO RAMA !

  Reply to this comment
 6. labi May 17, 12:05

  Shkuli nga rrenjet o Ed Rama,tregoj qe ka shtet,nuk mund te mbrojne teatrin hajdutet e LSI,dhe terroristet e PD me Sali Lushen ne krye.

  Reply to this comment
 7. Arben May 17, 12:12

  Edroga në litar

  Reply to this comment
 8. VATRA May 17, 15:40

  I modelit të vjetër dhe i modelit të ri

  Reply to this comment
 9. h May 17, 16:51

  Kur triumfon shteti dhe jo maskarejtë,eshtë një ditë e mirë.
  Shpellarët duan anarki dhe dhunë që të bie shteti dhe ata të
  vjedhin,zaptojnë dhe vrasin.Ujku don mjergull.
  Rroftë shteti me gabime ,poshtë anarkia perfekte.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim