VIDEO / Tenton të grabisë, shitësja ndal grabitësin

February 10, 2016 19:52

VIDEO / Tenton të grabisë, shitësja ndal grabitësin

Një ngjarje vërtet qesharake dhe e pazakontë ka ndodhur në Nizhni Novigrad të Rusisë.

Siç shihet në videon e filmuar nga kamerat e sigurimit, një shitëse ndalon një hajdut duke u ulur sipër tij, ndërkohë që ai po tentonte të vidhte një laptop. Grabitësi rrëmben laptop-in pa e hequr nga priza dhe teksa ia mbath të largohet rrëzohet në dysheme.

Shitësja e sheh teksa ai përpiqet të çohet dhe e rrëzon sërish duke iu ulur sipër. Ajo i mban të lidhura duart pas shpine dhe u kërkon kolegeve të telefonojnë policinë.

 

February 10, 2016 19:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim