VIDEO/ Testoi besnikërinë e së fejuarës me kamerë të fshehtë, shihni çfarë ndodh

January 3, 2018 21:05

VIDEO/ Testoi besnikërinë e së fejuarës me kamerë të fshehtë, shihni çfarë ndodh

Një i ri nga Shtetet e Bashkuara gjatë një udhëtimi në Indi, ishte takuar me një vajzë simpatike me të cilën pas një kohe u fejua, dhe tani po planifikon të martohet me të.
Vajza nga India është një aktore amatore e cila ëndërron të luaj në filma të Bollywoodit, ndërsa partneri i saj frikësohej se ajo është në gjendje të bëjë gjithçka para producentëve për të fituar një rol, transmeton Telegrafi.

Dhe për të shuar dilemat që i kishte, kërkoi ndihmë nga ekipi i specializuar në realizimin e kamerave të fshehta, të cilët u shtirën kinse kanë hapur një audicion ku kërkojnë aktorë të ri për një film të Bollywoodit.

Dhe kur e fejuara e tij u shfaq në një dhomë hoteli për audicion, ai e shikonte nga një ekran pasi brenda kësaj dhome ishin instaluar disa kamera të fshehta.

Aty “producenti” menjëherë filloi t’ia shpjegojë procedurat, dhe së bëhet fjalë për një film të metrazhit të shkurtër. Dhe sikur të mos mjaftonte, “producenti” pa hezituar fillon ta prek të fejuarën e tij derisa…

Shihni çfarë ndodh më pas:

January 3, 2018 21:05
Komento

1 Koment

  1. alfons January 4, 18:53

    shumica e femrave tradhetojne burat doli mode tani shtiren sikur jane te ndershme por bejne te kunderten

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*