VIDEO/ Tifozët anglezë dhe shqiptarë këndojnë shqip në Marsejë

June 13, 2016 17:12

VIDEO/ Tifozët anglezë dhe shqiptarë këndojnë shqip në Marsejë

Kjo video është filmuar ditën e djeshme në Marsejë të Francës. Një grup tifozësh shqiptarë dhe anglezë këndojnë bashkë shqip.

June 13, 2016 17:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim