Video / Tmerri për të kaluar urën prej xhami

June 20, 2016 11:03

Video / Tmerri për të kaluar urën prej xhami

Këta turistë të tmerruar janë filmuar duke “vuajtur” për të kaluar urën prej xhami qindra metra mbi një kanion të Kinës.

Një burrë tërhiqet zvarrë teksa një tjetër mbahet në njërën anë të parmakut i frikësuar për vdekje.

Ndërkohë një vizitore shtrihet në tokë dhe refuzon të çohet për të kaluar urën.

Ndoshta në mënyrë të padrejtë, spektatorët qeshin kur i shohin turistët të bërtasin në horror.

Urat prej xhami janë përhapur shumë në Kinë por  shumë shqetësime janë ngritur për sigurinë e tyre.

June 20, 2016 11:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*