VIDEO/ Topalli: Do të jem deputete edhe pas 2017-s, kjo nuk diskutohet

January 12, 2016 15:59

VIDEO/ Topalli: Do të jem deputete edhe pas 2017-s, kjo nuk diskutohet

Deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli thotë se e ka absolutisht të sigurt se do të jetë deputete edhe pas vitit 2017.

Deklaratat e saj u bënë nga qyteti i Shkodrës.

“Do jem deputete, kjo nuk diskutohet”, tha ajo. Teksa u pyet nëse kishte konflikte midis saj dhe kryetarit të PD-së së Shkodrës, Ramiz Çobaj, Topalli e mohoi këtë.

Topalli shprehet se nuk mund të mendojë asnjë çast se mund të largohet nga Partia Demokratike dhe se për rikthyer sipas saj, më përpara duhet të largohesh, gjë që ish-nënkryetarja e PD-së thotë se nuk e ka ndërmarrë një akt të tillë. /Dita/

 

Video e tv lokal në Shkodër

January 12, 2016 15:59
Komento

3 Komente

 1. orienti January 12, 16:50

  ..prandaj nuk behet ky vend…

  Reply to this comment
 2. Sulo kapedani January 12, 19:49

  Pantera e zeze mbi kokat e te mjerit popull.

  Reply to this comment
 3. l ri January 13, 16:30

  NË SHQIPËRINË E SOTME ÇDO GJË MUND TË NDODHË.Nuk është aspak e vështirë të bëhesh e të ri bëhesh deputet.Po së pari duhet të jesh njeri e
  se dyti qytetar në kuptimin e mirë të fjalës. Ti nuk je as njeri e as qytetare ,por më shumë një idiote që i ka hyrë vetja në qef.Për mua edhe pastruese nevojtoresh e ke tepër të jesh,,!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*