VIDEO/ Tre meshkuj ngacmojnë 19-vjeçaren, por…

March 11, 2016 15:00

VIDEO/ Tre meshkuj ngacmojnë 19-vjeçaren, por…

Kjo video është filmuar nga kamerat e sigurisë në një loka në Jeruzalem.

19-vjeçarja Gili Ganani ishte duke konsumuar një pije dhe shkon në tualet në një moment.

Kur kthehet një mashkull që ishte ulur me dy miqtë e tij, i fut duart.

March 11, 2016 15:00
Komento

1 Koment

  1. Nje qytetar March 12, 09:29

    Kjo video eshte komplet e inskenuar ! Kush merr vesh nga artet marciale , lehtesisht e kupton qe kemi te bejme me nje ´luftim´ fiktiv , si neper filma .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?