VIDEO / Trump i zgjat dorën por Zonja e Parë e Polonisë e ‘injoron’

July 6, 2017 19:57

VIDEO / Trump i zgjat dorën por Zonja e Parë e Polonisë e ‘injoron’

Situatat e çuditshme nuk i shmangen asnjëherë presidentit amerikan Donald Trump. Presidenti, gjatë vizitës së tij në Poloni së bashku me Zonjën e Parë Melanie Trump, mori pjesë në një ceremoni ku pritej nga homologu Andrzej Duda dhe bashkëshortja e tij Agata Kornhauser-Duda.

 

Në momentin e takimit mes dy krerëve të shteteve dhe bashkëshorteve të tyre,Trump ka zgjatur dorën drejt Zonjës së Parë të Polonisë por ka marrë refuzimin e saj.

Ajo ka injoruar dhënien e dorës Trumpit, që në fakt duket se ajo nuk e pa që ky ia zgjati, dhe është drejtuar drejt Melanie për ta takuar. Një moment ky i sikletshëm për Trump, i cili nuk ka mundur të mos të fotografohet dhe të përhapet virtualisht.

 

July 6, 2017 19:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*