Video/ UFO mbi kokat e banorëve

July 10, 2017 13:16

Video/ UFO mbi kokat e banorëve

Një video e çuditshme është shpërndarë në internet, ku pretendohet se shfaqet një UFO që zhduket brenda një tjetër objekti alien.

Pamjet vijnë nga rajoni i Yakutia në Siberi, Rusi. Një burrë i quajtur Semyon, tha: “Një objekt i paidentifikuar po fluturonte mbi shtëpitë tona, kishte shumë dritë dhe avull”.

Ai shtoi se një objekt i shndrritshëm u fut brenda diskut fluturues dhe më pas u zhdukën. Nuk ka informacion të saktë kur ka ndodhur kjo ngjarje. Një teori është se kjo “shfaqje”  mund të jetë realizuar nga ndonjë dron. Policia nuk ka raportuar për objekte fluturuese, raporton “Siberian Times”.

Nuk është hera e parë që në këtë rajon pretendohet se janë shfaqur UFO. Tetorin e vitit të kaluar, mbi liqenin Baikal u pa një dritë e gjelbër, që fillimisht u besua se mund të ishte meteor apo bishti i një rakete prove balistike. Të dyja këto teori më vonë u rrëzuan.

July 10, 2017 13:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*