Video: Ujku “ringjallet” për t’u hakmarrë ndaj gjahtarit  

February 7, 2018 14:34

Video: Ujku “ringjallet” për t’u hakmarrë ndaj gjahtarit  

Në rrjet është publikuar një video që tregon një ujk të shtrirë në borë (në pamje të parë i ngordhur), që ngrihet dhe sulmon gjahtarin.

Në videon e realizuar në stepat e Kazakistanit, mund të shihen disa gjahtarë me çifte që i afrohen ujkut të plagosur. Kur njeri prej tyre e qëllon me shkelm, ujku ngrihet dhe sulmon “agresorin”, shkruan Dita.

Videoja nuk tregon se si përfundoi e gjithë situata, por në fund të saj dëgjohen të qeshurat e gjahtarëve.

o.j/dita

 

February 7, 2018 14:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*