VIDEO/ Ulërima e histeri në koncertin e Luanës. Fansi nuk e lëshonte, ndërhyjnë forcat e sigurisë

July 23, 2017 17:16

VIDEO/ Ulërima e histeri në koncertin e Luanës. Fansi nuk e lëshonte, ndërhyjnë forcat e sigurisë

Pas publikimit të këngës së saj të fudnit ‘Benzina’ ku ka pasur mjaft reagime, prezantuesja Luana Vjollca ka vijuar me koncertet e saj.

Së fundmi ajo ka qënë në një klub në Pejë të Kosovës për të performuar, teksa ka publikuar edhe një video në ‘Instagram’.

Në pamje duket një fans i zjarrtë që i ka kapur dorën Luanës dhe nuk ja lëshonte, ndërsa në sfond dëgjohen zëra dhe ulërima frike.

Është dashur ndërhyrja e truprojave që fansi të lëshonte dorën e Luanës dhe ta linte atë të vijonte këngën e saj më të re “Benzina”.

July 23, 2017 17:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim