VIDEO/ Vajza e Luis Figo në një video porno

January 12, 2018 22:28

VIDEO/ Vajza e Luis Figo në një video porno

Një skandal me drita të kuqe që ajo do të donte ta tejkalonte. Bëhet fjalë për Daniela Figo, vajza 18-vjeçare e Luis Figo, ish-yllit të Barcelonës, Real Madrid dhe Inter. Prej ditësh kjo video qarkullonte në rrjetet sociale ku protagoniste ishte një vajzë e ngjashme me Danielën, por ajo e ka hedhur poshtë me përbuzje.

“Dua që ta marrin vesh të gjithë se është një vajzë që pretendon se jam unë në atë video. Imazhet janë false dhe aspak të miat. Nuk e kuptoj përse disa njerëz duhet të bëjnë të tilla gjëra për të tërhequr vëmendje duke përfshirë njerëz që as nuk i njohin” – thotë 18-vjeçarja.

January 12, 2018 22:28
Komento

1 Koment

  1. ka per te te tere January 13, 06:17

    Ka dale nudo dhe ka ngrene sallam me metra e tani pasi eshte bere “pishman” kerkon t’ua lere te tjereve dobicin ne dere.
    Kurvice e vogel por e hapur pak si shume.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*