VIDEO/ Vetura i zë rrugën, fermeri e ngre në ajër!

May 4, 2016 16:26

VIDEO/ Vetura i zë rrugën, fermeri e ngre në ajër!

Një fermer në Angli nuk është dukur shumë i kënaqur kur një veturë i ka zënë rrugën që e çonte në arrën e tij.

Ai ka marrë traktorin dhe e ka ngritur në ajër veturën duke liruar rrugën për të kaluar.

Me siguri që pronari i veturës nuk do ketë ngelur shumë i kënaqur…

 

May 4, 2016 16:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*