VIDEO: Vrau ndërtuesin në Himarë, ky është momenti i shoqërimit të autorit nga policia, tentoi të arratisej me një çantë në shpinë

October 17, 2020 16:28

VIDEO: Vrau ndërtuesin në Himarë, ky është momenti i shoqërimit të autorit nga policia, tentoi të arratisej me një çantë në shpinë

Ky është momenti i shoqërimit të autorit të vrasjes së biznesmenit, Niko Goro, nga ambientet e komisariatit Himarë drejt Vlorës.

Mësohet se autori nuk ka patur ndërmend te vrasë veten sic raportuan disa media, sepse ai ka lënë makinën, ka hedhur çelësin dhe më pas është fshehur.

Ne shpinë ka pasur kallashin dhe pistoletën dhe ka tentuar të ikë me vrap.

 

October 17, 2020 16:28
Komento

2 Komente

 1. Shefqet Çela October 17, 20:12

  NNGUSHËLLIME FAMILJES!
  FAMILJA TA SHIKOJË SERIOZISHT NËSE I KA PATUR BORXHE VRASËSIT KRIMINEL.
  Borxhi e ndjek edhe të vdekurin.

  Reply to this comment
 2. Tori October 18, 07:12

  Nuk besoj se te vret njeri kot.Keshtu do perfundojne te gjithe ata qe i kane vene leket me pislleqe.Me vjen keq qe vrasesi nuk perfundon ne nje burgim te perjetshem por lirohen per sjellje te mira ne burg !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim