Video/3 sekonda kohë për të shpëtuar pasagjerët

May 15, 2016 09:55

Video/3 sekonda kohë për të shpëtuar pasagjerët

Ky drejtues treni është heroi i radhës në internet.

Arsyeja?

Siç mund të shihet edhe në videon më lart, teksa sheh që treni po përplaset me kamionin, ai vrapon drejt lokomotivës ku ndodhen pasagjerët dhe u kërkon atyre që të ulen përtokë.

Vetëm 3 sekonda kohë dhe Mateusz Szymanski ia doli që të sigurohej që asnjë prej pasagjerëve të mos lëndohej.

Ngjarja në fjalë ndodhi në Poloni dhe videoja e regjistruar nga kamerat e sigurisë të po bën xhiron në rrjete sociale.

 

May 15, 2016 09:55
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?