Video/Aksident me tank në qendër të Minskut

June 26, 2017 21:37

Video/Aksident me tank në qendër të Minskut

Një ceremoni madhështore ushtarake në Minsk të Bjellorusisë dha më shumë spektakël seç duhet për publikun.

Personi që po drejtonte një tank pak para nisjes së paradës, humbi drejtimin e mjetit dhe u përplas me një shtyllë elektrike në mes të bulevardit kryesor të qytetit.

Videoja tregon tankun duke ecur shpejt në një rrugë të lagur, kur papritur humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën.

June 26, 2017 21:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*