Videoja hit: A është ky mashtrimi më i trashë ndonjëherë?!

February 5, 2019 13:52

Videoja hit: A është ky mashtrimi më i trashë ndonjëherë?!

Është bërë hit videoja e 57-vjeçarit Alexander Goldinsky, i cili tentoi të trukonte një aksident, me qëllim për të siguruar një zhdëmtim nga një kompani sigurimi, me pretendimin se është plagosur në vendin e punës.

Kamerat e vëzhgimit kapën veprimin hileqar të Glodinsky-t, i cili hodhi disa copa akulli në dysheme dhe më pas bëri sikur shkeli e rrëshqiti.

Por gënjeshtra e tij rezultoi me “këmbë të shkurtra”.

Goldinsky u ballafaqua me një hetim policor në vend të një rimbursimi nga sigurimi dhe një padi pritet të ngrihet ndaj tij për mashtrim.

o.j/dita

February 5, 2019 13:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*