Videoja që po bën xhiron e botës, njihuni me macen më hileqare në histori

July 17, 2017 09:46

Videoja që po bën xhiron e botës, njihuni me macen më hileqare në histori

Marrëdhënia e fëmijëve me kafshët është dashuri e sinqertë, por ka edhe moment qesharake.

Ashtu sikurse kjo video, që po bën xhiron e botës.

Kjo vajzë e vogël po hedh e saj të parë dhe po mëson që të ecë.

Por, kush do ta kishte menduar që kjo mace do të ishte kaq hileqare.

Ndërsa vogëlushja kalon aty pranë, macja zgjat putrën duke penguar vajzën që të rrëzohet në dysheme.

Personi që po filmonte nuk mund të mos qeshte.

Duke parë këtë video, gjejnë vend fjalët e filozofit Peter Kreeft, i cili ka thënë: “Macet nuk mund të pushtohen nga djalli, ato janë vetë djalli”.

July 17, 2017 09:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*