Videoja që po bën xhiron e botës: Ushtari koreano-verior arratiset nën breshërinë e plumbave…

November 22, 2017 11:35

Videoja që po bën xhiron e botës: Ushtari koreano-verior arratiset nën breshërinë e plumbave…

Kjo video ka bërë xhiron e botës brenda një kohe të shkurtër.

Në të shihet një ushtar i Koresë së Veriut, që arratiset nga vendi.

Arratisja ka ndodhur në fshatin Panmunjom më 13 nëntor.

Ai u pikas nga ushtarët e kufirit, që qëlluan disa herë me breshëri në drejtim të tij.

Megjithatë, ushtari arriti të arratisej.

Shikoni videon e përgatitur nga BBC.

November 22, 2017 11:35
Komento

1 Koment

  1. XXXL November 22, 15:54

    Po filmimet kush i beri dhe pikerisht ne vendin qe po arratiset ky “ushtari” por me makine.
    Qe ka arratisje nga Korea e Veriut as qe behet fjale, por te pakten mos jepni t te tilla pamje te sajuara.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*