Videolajm / Forcat e Erdoganit marrin kontrollin e “Ataturk”

July 25, 2016 11:01

Videolajm / Forcat e Erdoganit marrin kontrollin e “Ataturk”

Ky është momenti kur forcat besnike të presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan, mësynë në aeroportin e kapur nga forcat rebele të ushtrisë mbrëmjen e 15 korrikut, për të rimarrë kontrollin e aeroportit të Stambollit “Ataturk” dhe mundësuar uljen e avionit privat të Erdoganit.

Videoja e re është publikuar nga televizioni shtetëror “TRT”.

July 25, 2016 11:01
Komento

1 Koment

  1. Arben July 25, 20:30

    JANE USHTRIA E QYTETAREVE TURQ.

    ATA E MBAJNE “ME BUKE” KETE USHTRI, DHE ATYRE DUHET TU SHERBEJE.

    ATA QE NXORREN TANKET NE RRUGE E SHTYPEN NJEREZ CIVILE, E KANE HAK DENIMIN ME VDEKJE, SEPSE PERVEC TE TJERASH JANE BUKESHKALUR.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin