Videolajm/ Polici harron ndezur kamerën, ja çfarë regjistroi

April 17, 2016 09:53

Videolajm/ Polici harron ndezur kamerën, ja çfarë regjistroi

Shumica e njerëzve kanë mundësi të kenë pak privatësi dhe të këndojnë kur janë duke shëtitur me veturë, pasi ata nuk kanë të instaluar ndonjë kamer në rroba që do të filmonte çdo lëvizje të tyre.

Por ndryshe ndodhi me një oficer të ri policie nga Teksasi i quajtur Ryan Johnson, i cili tepër vonë e kuptoi se kishte gabuar.

Ai kishte harruar ndezur kamerën e policisë që e ka të instaluar në uniformë, dhe kështu kishte regjistruar çdo fjalë dhe lëvizje të tij teksa po drejtonte veturën për në shtëpi.

Kolegët e tij të rinj, kishin qasje të drejtpërdrejt në kamerën e oficerit të policisë, i cili ishte filmuar duke kënduar hitin “Hello” të Adele.

Dhe për t’ia vështirësuar edhe më shumë punën atij, departamenti i policisë në Grand Saline, kishin postuar pamjet e filmuara nga kamera e Johnson në faqen e tyre në Facebook, në mënyrë

 

 

April 17, 2016 09:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*