Video/ “S’i nuk pati aspak mëshirë për lotët e mi”, Peleshi këndon serenata korçare

August 14, 2017 19:43

Video/ “S’i nuk pati aspak mëshirë për lotët e mi”, Peleshi këndon serenata korçare

E ndërsa pothuajse shumica e deputetëve janë të tensionuar, pasi ende nuk dihen emrat e rinj për mandatin dytë të Ramës, mësohet se ish-zv, kryeministri Niko Peleshi e ka marrë punën shtruar.

Pas Festës së Birrës në Korbec, Niko Peleshi është bashkuar me këngëtarin Devis Xherahu, dhe të dy së bashku kanë filluar të bëjnë serenata ndërsa i biejnë dhe kitarës.

SERENATA JONE KORCARE,NA MBLODHI PAS FESTES SE BIRRES, TE PAZARI I KORCES, BASHKE ME MIQTE E MI TE VJETER, NIKO PELESHIN,SHPETIM NAZARKON,ILIR NAKOLLIN,ILIR JANON,BENILA TEROVEN,DANIELA KOTEN RRODHEN,ETJ… GEZUAR..”

SERENATA JONE KORCARE,NA MBLODHI PAS FESTES SE BIRRES,TE PAZARI I KORCES,BASHKE ME MIQTE E MI TE VJETER,NIKO PELESHIN,SHPETIM NAZARKON,ILIR NAKOLLIN,ILIR JANON,BENILA TEROVEN,DANIELA KOTEN RRODHEN,ETJ…GEZUAR..🍺🍺

Posted by Devis Xherahu on lunes, 14 de agosto de 2017

August 14, 2017 19:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*