VIDEO: 30 nxënës, ekskursion në Valbonë, me një furgon… 8 vendësh (!)

May 15, 2016 11:28

VIDEO: 30 nxënës, ekskursion në Valbonë, me një furgon… 8 vendësh (!)

Pak vite më parë si pasojë e një aksidenti të rëndë në Himarë, humbën jetën shumë studentë dhe mbeten të plagosur shumë të tjerë.

Mesa duket ajo ngjarje e rëndë nuk i ka ndërgjegjësuar shoferët e furgonave apo autobusëve, pasi marrin pasagjerë jashtë normales.

Kjo video e filmuar në Valbonë tregon shumë nxënës, mbi 30 që kanë shkuar ekskursion, të cilët kanë hipur në një furgon që mban jo më shumë se 8 veta brenda.

Nxënësit shfaqen duke dalë një e nga një dhe radha nuk ka fund, njëri prej tyre i shqetësuar për këtë e ka pyetur shoferin sesa merr furgoni dhe përgjigja e tij është tetë.

 

May 15, 2016 11:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim