Vidhet kasaforta në zyrën e biznesmenit

August 19, 2016 11:56

Vidhet kasaforta në zyrën e biznesmenit

Një kasafortë është vjedhur në Tiranë, në zyrën e një biznesmeni.

Kasaforta është vjedhur në zyrën e biznesmenit A. Muça. Brenda saj mësohet se ndodheshin letra me vlerë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës dhe mësohet se autorët janë futur nga dritarja.

Ndërkaq policia ka nisur hetimet në vendgngjarje për të gjurmuar autorët e vjedhjes.

August 19, 2016 11:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin