Vietnamezja shënon direkt gol nga goditja e këndit

August 12, 2015 16:20

Vietnamezja shënon direkt gol nga goditja e këndit

Është ndër më të klikuarat në portalet sportive. Bëhet fjalë për një ndeshje mes kombëtareve të femrave të Vietnamit dhe Malajzisë ku të parat kanë fituar 7- 0.

Nuk është rezultati që e bën të famshme, por rekordi i vietnamezes Nguyen Thi Tuyet Dung, e cila ka shënuar 2 gola direkt nga goditja e këndit.

August 12, 2015 16:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*