Vijojnë anëtarësimet e reja në PS. Fushata ndalet në Tiranë

March 16, 2016 11:23

Vijojnë anëtarësimet e reja në PS. Fushata ndalet në Tiranë

Kur kanë mbetur edhe 3 ditë nga mbajtja e Kongresit të PS-së, fushata e anëtarësimeve të reja të Partisë Socialiste “Anëtarësohu Sot” do të vijojë pasditen e sotme në Tiranë.

Aktiviteti  me anëtarësinë e re do të zhvillohet në orën 15:30 tek pallati i sportit “Asllan Rusi” dhe do të organizohet nga Partia Socialiste e Tiranës, ku të pranishëm do të jenë kryetari i PS-së Edi Rama si dhe deputetë të qarkut të kësaj force politike. /H.M/ Dita

March 16, 2016 11:23
Komento

1 Koment

  1. master militanti March 16, 13:19

    edhe po te jesh ekselence, po nuk morediplomen e partise, nuk gjen pune…..
    te tjerat jane furca, une konkurova, dhe tani po marr teseren…………..
    edhe ,majko, iliri,nuk punuan asnje dite, por me teseren u bene kryeministra, dhe na sollen hajdutllekun,srvilizimin, shkerdhatokracine dhe prof.fuga, prof. kabo,prof,haderi,e shume intelektuale i zvendesjone nikolla me kristal per arsimin, dhe ahmetajme anglishte per financat

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*