Vijojnë largimet nga PD, Saimir Shehri kalon te FRD

November 8, 2012 11:59

Vijojnë largimet nga PD, Saimir Shehri kalon te FRD

Kreu i partisë më të re, Fryma e Re Demokratike për Tiranën do të jetë Saimir Shehri. Gjatë prezantimit, kryetari i kësaj partie, Bamir Topi, u shpreh se “programi qeverisës i kësaj force do të jetë motivues për njerëzit për të kërkuar ndryshimin e madh”.

Lidhur me mundësinë e ndonjë koalicioni në zgjedhjet e ardhshme, Topi u shpreh me forcë se përcaktues në marrëdhëniet paszgjedhore do të jetë FRD, dhe jo të tjerët. Ai siguroi që koalicionet do të jenë parimore.

November 8, 2012 11:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*