Vijojnë takimet në Presidencë, Meta takon aleatët e PD dhe përfaqësuesen e KiE

June 27, 2019 12:29

Vijojnë takimet në Presidencë, Meta takon aleatët e PD dhe përfaqësuesen e KiE

Kanë mbërritur në Presidencë për takimin me Metën krerët e partive të vogla opozitare për të diskutuar mbi situatën aktuale politike në vend.

Në takim me kreun e shtetit Ilir Meta kanë shkuar kreu i LZHK, Vangjel Dule kreu i PBDNJ, kreu i PAA Agron Duka dhe një përfaqësues i partisë Republikane.

Ndërkohë Meta ndodhet në takim me Shefen e Zyrës së Këshillit të Evropës në Tiranë, Jutta Gutzkow

j.l./ dita

June 27, 2019 12:29
Komento

1 Koment

  1. Mashkullori June 27, 15:44

    Merret me mend se sa poshte ka rene presidenti,sa as nje palo Fatmir Mediu,nuk pranon te takohet me Liken dhe degron nje pazvan ne vend te tij…
    Sa poshte ka rene Kartagjena e Likes…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim