Viktima e parë e krizës greke është shqiptar/ Humbet jetën ndërsa priste në radhë në një bankomat

July 8, 2015 12:43

Viktima e parë e krizës greke është shqiptar/ Humbet jetën ndërsa priste në radhë në një bankomat

Viktima e parë e krizës greke është një 59-vjeçar me origjinë shqiptare.

Ai ka qenë para një bankomati në radhë.

Raportohet se viktima ka rënë përdhe dhe ka vdekur.

59-vjeçari me origjinë shqiptare, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, ka qenë duke pritur për të tërhequr një pjesë të pensionit të tij.

Viktima raportohet se vdiq për shkak të problemeve me shëndetin dhe ka mbërritur i pajetë në spital.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Larisa.

July 8, 2015 12:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*