Viktima e parë nga reshjet, gjendet i vdekur 50-vjeçari

October 11, 2015 10:54

Viktima e parë nga reshjet, gjendet i vdekur 50-vjeçari

Një shtetas humbi jetën mbrëmjen e shkuar, pasi është marrë nga ujërat e rrëmbyeshëm.

Ngjarja ndodhi në Vlorë, ku ka humbur jetën shtetasi Luan Qarri, 50-vjeç, i cili është gjetur i pajetë në bregdetin e Rradhimës.

I ndjeri punonte roje dhe në momentin që po kthehej në shtëpi, automjeti i tij është rrëmbyer nga ujërat. Automjeti është gjetur disa metra larg vendit të ngjarjes, ndërsa viktima më larg. /Dita/

October 11, 2015 10:54
Komento

1 Koment

  1. genti October 11, 12:55

    Sa te kthehet pak Leli ne Vlore se fundjavave ri ne Tiron miku se aty mban edhe familje. Pse nuk e shuna fare thuaj.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim