Vila e Topallit në Razëm dhe dëshmia

September 13, 2015 10:03

Vila e Topallit në Razëm dhe dëshmia

Këto tre vila ndodhen në Razëm të Mbishkodrës dhe janë ndërtuar nga “Curri sh.p.k.”.

Banorët tregojnë se pikërisht ndërtesa që ndodhet në mes, është në pronësi të ish-­kryeparlamentares Jozefina Topalli.

Sipas tyre, ajo përdoret edhe si pikë referimi kur u shpjegojnë fshatin apo adresën. Topalli e frekuenton shpesh vilën e saj për të pushuar.

Kohë më parë, edhe Arben Çokaj e konfirmonte këtë përmes gazetës “Dita” duke ngritur pikëpyetjen se “Përse i duhet pushteti sheikes së Shkodrës?”

September 13, 2015 10:03
Komento

1 Koment

  1. Mark .uk September 13, 12:02

    Gjithca mund te quhet po vile kurrsesi o ish sekretar partie fshati me 4 klas.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*