Vitet kanë ngecur për Mihrije Brahan

June 29, 2015 12:07

Vitet kanë ngecur për Mihrije Brahan

Këngëtarja Mihrije Braha është duke pushuar në Sarandë.

Ajo ka postuar disa foto nga pushimet e saj.

Edhe pse 48 vjeça, Mihrije Braha është në super formë dhe shumë seksi.

 

http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2015/06/mihria.jpg

June 29, 2015 12:07
Komento

1 Koment

  1. juglindori nga Korça June 30, 13:23

    E kush eshte kjo ?!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*