Vizë turistike për në SHBA? Ambasada Amerikane njofton se…

June 28, 2018 09:35

Vizë turistike për në SHBA? Ambasada Amerikane njofton se…

Ambasada amerikane ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që janë të interesuar për viza turistike në SHBA.

Ajo ka njoftuar përmes një statusi në faqen zyrtare në “Facebook” se me rëndësi nuk janë dokumentet, por intervista e çdo të interesuari.

“🇦 Vera është një periudhë e mrekullueshme për të udhëtuar! A e dinit se vendimet për vizë në Ambasadën e SHBA-së bazohen në intervistën tuaj dhe jo në dokumentet që keni? Ejani të përgatitur për të biseduar me ne rreth planeve tuaja të udhëtimit dhe lërini dokumentet në shtëpi! 👉 #PyetAnnën 👩💻”, shkruhet në faqen e ambasadës.

 

s.a/dita

June 28, 2018 09:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*