Vjehrri denoncon zhdukjen e nuses: Mori vajzën dhe u largua nga shtëpia

January 17, 2016 10:11

Vjehrri denoncon zhdukjen e nuses: Mori vajzën dhe u largua nga shtëpia

Një nënë e re u largua nga shtëpia në Fushë Krujë duke mos lënë asnjë gjurmë. Policia e Durrësit bën me dije se bëhet fjalë për shtetasen me iniciale Xh. Z, 24 vjeçe.

Ndaj shtetases së mësipërme, ka bërë kallëzim vjehrri i saj, shtetasi R.Z.74 vjeç, pasi më datë 15.01.2016, është larguar nga banesa shtetësja XH.Z., e cila ka marrë me vete edhe vajzën e saj të mitur.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë për veprime të mëtejshme, ndërsa policia po zhvillon hetime. /Dita/

January 17, 2016 10:11
Komento

2 Komente

  1. fteri January 17, 12:28

    policia ta kekoi nusen e larguar nga shtepia !!!

    Reply to this comment
  2. . January 17, 12:32

    po kushedi ia keni nxire jeten ju me muhabete pleqsh te pjerdhur

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim