Vjen në Durrës sozia e Papa Franceskut

September 20, 2014 17:22

Vjen në Durrës sozia e Papa Franceskut

Qytetarët e Durrësit dhe turistët janë befasuar ditën e sotme nga Papa Francesku duke shëtitur lirisht në rrugët e qytetit bregdetar.

Emisioni satirik italian “Strisha la Notizia” ka sjellë sozinë e Papa Franceskut një ditë para ardhjes së tij, në kuadër të një humori televiziv.

Qëllimi i kësaj shakaje ishte që të shihej se cili do të ishte reagimi i banorëve për praninë e Papës në vendin tonë. /E. K

September 20, 2014 17:22
Komento

1 Koment

  1. guri shabani September 20, 17:35

    Po duhet dhe humori ,

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*