Vladimir Kosta shfaqet i qeshur në krah të Arben Ahmetaj

July 22, 2016 09:17

Vladimir Kosta shfaqet i qeshur në krah të Arben Ahmetaj

Në foto vihet re deputeti i PS, Vladimir Kosta me ministrin e Financave Arben Ahmetaj të qeshur dhe të gatshëm për të votuar reformën në drejtësi.

Vlen të theksohet, se pak kohë më parë, deputeti Kosta bëri dhe një letër të hapur ku shprehte pakënaqësitë ndaj kryeministrit Rama, por  dhe ndaj ministrit Ahmetaj, raporton Opinion.

Mirëpo, Vladimir Kosta sot shihet i buzëqeshur në krah të tij, duke lënë përshtypjen, se kritikat e bëra publike në adresë të ministrit Ahmetaj dhe kryeministrit Rama janë korrigjuar dhe nuk do përsëriten më.

July 22, 2016 09:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim