Vlora tronditet nga shpërthimi i tritolit në një banesë

September 23, 2018 09:13

Vlora tronditet nga shpërthimi i tritolit në një banesë

Vlora është tronditur në orët e para të ditës së sotme nga një shpërthim tritoli në një banesë në lagjen “Isa Boletini”.

Policia bën të ditur se shpërthimi ka ndodhur në katin e 4-t të një pallati pranë hyrjes, pronë e shtetasit J.Ç, 43 vjeç.

Fatmirësisht si pasojë e shpërthimit nuk ka të lënduar, por ka vetëm disa dëme të pjesshme materiale.

Policia po punon për zbardhjen e kësaj ngjarjeje dhe identifikimin e autorëve.

 

V/L/ Dita

September 23, 2018 09:13
Komento

1 Koment

  1. Arben September 23, 16:59

    mos ua qani hallin, po nuk i vune bomben ndonjerit, dalin e hedhin shashka ne rruge, se nuk i ze gjumi pa “muzike”

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*