Vlorë, 2 grabitës të armatosur terrorizojnë një familje

November 30, 2014 10:49

Vlorë, 2 grabitës të armatosur terrorizojnë një familje

Mbrëmjen e djeshme personave të maskuar dhe të armatosur kanë terrorizuar një familje në Vlorë.

Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se dy persona të armatosur janë futur në banesë dhe nën kërcënimin e armëve i kanë kërkuar kryefamiljarit paratë që kishte në shtëpi.

Familjarët kanë bërë rezistencë dhe janë dhunuar nga grabitësit, të cilët i kanë qëlluar me qytat e armëve, por nuk kanë arritur të marrin asgjë nga banesa.

Sipas policisë, dy grabitësit kanë patur bashkëpunëtorë të tjerë, që i prisnin jashtë banesës dhe i kanë ndihmuar të largohen.

November 30, 2014 10:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*