Vlorë, eksploziv makinës pranë Drejtorisë së Policisë

August 1, 2018 09:16

Vlorë, eksploziv makinës pranë Drejtorisë së Policisë

 

Një alarm për vënie eksplozivi është dhënë sot në qytetin e Vlorës.

Mësohet se një sasi lëndë plasëse është vendosur poshtë një automjeti, pranë Drejtorisë së Policisë së këtij qyteti.

Lënda shpërthyese është vendosur poshtë një automjeti tip BMW me targë AA895TX, ndërsa forcat xheniere të bëjnë çaktivizimin e eksplozivit.

Ka qenë pronari i mjetit i cili ka konstatuar sasinë e dyshimtë, dhe menjëherë ka njoftuar uniformat blu.

l.h/ dita

August 1, 2018 09:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*