Vlorë, ekzekutimi për qiranë e hotelit, ende në arrati i dyshuari

January 8, 2014 00:47

Vlorë, ekzekutimi për qiranë e hotelit, ende në arrati i dyshuari

Ende i lirë autori i dyshuar i ekzekutimit të Murdar Binjakut dhe plagosjes së dy kushërinjve të viktimës pasditen e së hënës para hotel “Delfinët” në Ujin e Ftohtë. Konflikti për prishjen e kontratës së qirasë shkaktoi tragjedinë. Por i dyshuari Kreshnik Nazëraj mundi të arratisej pas breshërisë që plagosi edhe kushërinjtë Klodian Binjaku, 28 vjeç dhe Reshat Muskaj, 43 vjeç. Policia tha se po kryen kërkime në banesat e të njohurve të Nazëraj dhe në pikat kufitare.

January 8, 2014 00:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim