Vlorë, gjendet trupi i pajetë i një personi, dyshohet se është mbytur

August 25, 2013 10:30

Vlorë, gjendet trupi i pajetë i një personi, dyshohet se është mbytur

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në plazhin e vjetër në Vlorë. Viktima e seksit mashkull, identiteti dhe mosha e të cilit nuk dihen ende, mësohet se është gjetur nga pushuesit, të cilët më pas kanë lajmëruar edhe policinë.

Nga të dhënat paraprake nga blute bëhet me dije se trupi i viktimës nuk ka shenja dhune, çfarë dyshohet se vdekja e viktimës të ketë ardhur si shkak i mbytjes në det.

Ndërkaq trupi i pajetë është dërgur menjëherë drejt morgut të qytetit, ku pas ekspertizës mjeko-ligjiore pritet të bëhet edhe identifikimi i tij si dhe shkaqet e vdekjes.

August 25, 2013 10:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin