Vlorë, humb jetën në plazh turistja çeke

September 3, 2017 12:06

Vlorë, humb jetën në plazh turistja çeke

 

Një turiste çeke 60-vjeçare ka humbur jetën në Radhimë të Vlorës, në vendin e quajtur Rexhina.

Turistja 60-vjeçare çeke u fut në det dhe humbi ndjenjat.

Turistja është ndihmuar nga një pushues i rastit, por nuk ka mundur të mbijetojë.

September 3, 2017 12:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*