Vlorë, mbytet në det peshkatari

Redaksia Online June 22, 2013 09:19

Vlorë, mbytet në det peshkatari

Një peshkatar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Karaburunit dhe viktima është Gentian Mishtaku, 41 vjeç.

Mishtaku ka humbur jetën ndërsa ishte futur në ujë me veshje nënujore. Pavarësisht ndihmës së dhënë nga dy shokët e tij, të cilët e kanë dërguar menjëherë në spital, peshkatari ka ndërruar jetë gjatë rrugës.

Redaksia Online June 22, 2013 09:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*