Vlorë, policia asgjëson 1470 rrënjë kanabis të mbjella në 14 parcela

August 20, 2015 08:43

Vlorë, policia asgjëson 1470 rrënjë kanabis të mbjella në 14 parcela

Policia e Vlorës ka asgjësuar 1470 rrënjë kanabis sativa, në operacione të zhvilluara në fshatrat Treblovë, Ramicë dhe Vuno.

Bimët narkotike ishin mbjellur në 14 parcela.

Policia po punon për kapjen dhe identifikimin e autorëve të kultivimit të kanabisit.

August 20, 2015 08:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim